Aktuality
Jsme Revitalizace KUKS.
Marketingová organizace a oficiální destinační společnost barokního areálu Kuks a Braunova Betléma.
Propagujeme zdejší historické skvosty, rozvíjíme areál pro místní i přespolní a vracíme naději zbloudilým turistům. A to jedině díky dlouhodobé finanční podpoře Královéhradeckého kraje, obce Kuks, fondů Evropské unie a pomoci mnoha našich partnerů, pro které je Kuks srdeční záležitostí. Stejně jako nás.
Jsme nezisková organizace Revitalizace KUKS, o. p. s.
Stavte se za námi na kus řeči v infocentru.
Těšíme se!
Vánoční trhy v Kuksu už v listopadu

Co lze stihnout za rok: Výroční zpráva 2012

Večerní procházka Braunovým Betlémem v kostýmech při svíčkách

Vinobraní na Kuksu už tuto sobotu 14. září 2013

Konference Labská cyklotrasa - od pramene k moři - napříč Evropou - bez bariér 17. - 18. 9. 2013 v Hradci Králové

Cyklotoulky navštívily Kuks

Světová premiéra skladby Emila Viklického

Fantastický svět Karla Zemana a pivní slavnosti v Hotelu pod Zvičinou

Osamělý písničkář Michal Bystrov

Originální básník a osamělý písničkář Michal Bystrov vystoupí v neděli 4. srpna v Hotelu pod Zvičinou. Přijďte si ho poslechnout i Vy.
Michal Bystrov pátrá v archivech celého světa po původu a osudech písní, které u nás zlidověly. Kromě toho je také autorským písničkářem a básníkem nevšedního pohledu. Jeho vystoupení v kapličce Hotelu pod Zvičinou v Dolní Brusnici začíná v 16 hodin. Za pěkného počasí se koncert bude konat venku.
Pětidenní svátek barokního divadla, opery a hudby
